Dilme hattı prosesi eğitim ve danışmanlık hizmeti veren şirketimiz ürünler hakkında profesyonel bir süreç ile çalışabilmeniz için çalışmalarına devam etmektedir. Dilme hattı, birçok yönü ile detaylandırılabilen ve kullanım konusunda tecrübe gerektiren sistemdir.

Türkiye genelinde dünya standartlarında sunduğu hizmet ile ön plana çıkmaktadır. Özellikle dilme hattı konusunda yetkin, aynı zamanda işin 1. Sınıf yapılması için eğitim ve danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Dilme Hattı
Dilme Hattı

Şirketimiz; dilme bıçakları ve metal ara parçalar (metal bilezik), lastik ara parçalar (dilme lastiği), çok özel hassas dilme mili, seperatör ayar bıçakları(bilezikleri), dilme mili için sıkıştırma hidrolik somunu, dilme iş emirleri için dilme ayar yazılımı (CASKA) ve dilme hattı prosesi için eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Amacımız, sektörde nitelikli iş gücünü arttırmak ve dilme hattı konusunda daha profesyonel çalışmaların ortaya çıkmasını sağlamaktır.

Metal proses üzerinde yüksek teknoloji eşliğinde yüksek kalitede ürün tasarımı yapmaktayız. Bu noktada müşterilerimizin her türlü talebine yönelik 1. Sınıf kalitede çalışmalarımız ile sektörün en çok tercih edilen ismi haline geldik. Bunun yanı sıra satış sonrası destek, kurulum ve eğitim hizmetlerimiz ile her daim iş ortaklarımız için etkin çözüm oluşturmak üzere çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Dilme Hattı Üniteleri

Dilme hattı kullanım bakımından üretim noktalarında büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Dilme hattı, belirli bir genişliğe sahip rulo haldeki sacı açar ve belirli uzaklıklarda dizilmiş bıçakların arasından normale göre daha dar bantlar aracılığı ile sarma işlemi yapar. Dünya standartlarında dilme hattı ile tüm Türkiye’ ye kısa sürede aktif çözümler üretmekteyiz. Dilme hattı konusunda yürüttüğümüz çalışmalar ile üretimde maksimum verime ulaşmak ve tam donanımlı personel sayısını arttırmak üzere eğitim ve danışma hizmetlerimizle yolumuza devam etmekteyiz.

 • Rulo yükleme araçları
 • Rulo açıcılar
 • Otomatik kenar kontrol üniteleri
 • Çekme grubu
 • Dilme hattı bıçakları
 • Hidrolik sistem
 • Turnikeler
 • Pnömatik sistem
 • Kontrol sistemi
 • Sarıcıyı boşaltma araçları
 • Frenleme grubu
 • Sarıcı makinesi

Dilme Hattı Özellikleri

Dilme hattı özellikleri özellikle her danışmanlık hizmeti süresince kullanıcılara en belirgin şekilde izah edilen kısımdır. Dilme hattı proses özelliklerine bakıldığında şu özellikler sıralanabilmektedir:

Dilme hatları; ortalama 0,3 mm ile 10 mm arasında genişliğe sahip rulolara sahiptir. Bu rulolar soğuk ve sıcak haddelenerek güçlendirilmiş; paslanmaz çeliği, karbon çeliğini en başarılı tolerans değerleri ile kesim yapabilecek düzeydedir. Bu çelik tipleri arasında alüminyum, galvaniz, pirinç, bakır da yer almaktadır.

Dilme hatlarının kesimi yapılacak her sac yüzey için en yüksek tolerans ayarlarında en başarılı kesimi sağlaması gereklidir. Firmamız, personelin dilme hattının en yüksek performansla çalışması ve yüksek verim alınabilmesi için profesyonel eğitim vermektedir. İşveren için kullanılan dilme hattı ile beraber niteliklerinde son derece kaliteli olması önemlidir. Dilme hattının kalitesi kullanılan malzeme ile beraber hattın kullanımdaki profesyonelliği de doğru orantılıdır.

Dilme Hattı İçin Sunduğumuz Hizmetler

Dilme hattı kurulum, eğitim ve danışmanlık hizmeti süresince 1. Sınıf sunulan hizmet içerisinde detaylı bilgilendirme ön plandadır. Bu çerçevede, yılların vermiş olduğu tecrübe ile size en kaliteli malzemenin seçimi konusunda en iyi danışmanlık hizmetini sunmaktayız. Bunun yanı sıra, satın alınan ürün ile ilgili yaşanan sıkıntılarda nasıl bir çözüm yolu oluşturulacağına dair sunduğumuz danışmanlık hizmeti ile Türkiye genelinde ismi tanınmış bir markayız.

İşletme içerisinde iş geliştirme projeleri kapsamında, talebiniz ile eğitim vermek üzere ziyaretinize gelmekteyiz. Prosesinize uygun olacak şekilde verdiğimiz eğitimlerle nitelikli çalışma potansiyelinizi üst seviyelere çıkarmanıza yardımcı olmaktayız. Amacımız; temel işletme ve yönetim tekniklerinde malzeme temini ve seçimi, ürün işlemesinin yanında kalite arttırma, verim ve kar arttırma gibi konularda da profesyonel destek sunmaktayız.

Özellikle ürünün kurulum ve kullanıma açılımı konusunda alanında profesyonel ekibimiz teknik ekibinizle beraber oldukça başarılı bir çalışma yürütecektir. Bu çalışma ile sorunsuz bir kurulum ve verimli çalışma imkanı için zemin hazırlanır. Yeni ekipmanların kurulum ve tanınma aşamasında sizler için profesyonel destek vererek personeliniz de en iyi şekilde cihazı tanımasını sağlamaktayız. Bu sayede personelin cihazla ilgili daha donanımlı hale gelmesi sağlanır. Tanınan cihaz ile fabrika içerisinde bulunan bütün olanakların ve donanımların üst düzeyde profesyonelce üretimde kullanılması sağlanmaktadır.

Başa dön