Sac Dilme Bıçağı

Firmamız; Sac dilme bıçağı ve aksesuarları temini konusunda, satış öncesi danışmanlık, 1.sınıf kaliteli ürün satışı ve satış sonrası destek ile profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Sac dilme hatları için gerekli olan bıçak teminini sizler için gerçekleştirmekteyiz.

Makine sanayi, her geçen gün insan gücü ile yapılan iş kapasitesinden çok üstte rakamlarla iş hacmini yükselmesine katkı sağlamaktadır. Bu kapsamda, özellikle yassı metal konusunda işlem yapan hatlarda dilme bıçakları, işleyişin tam olması açısından önemlidir.

2007 yılından bu yana sektör tecrübemiz ile sac dilme bıçakları temin ve satış sonrası destek hizmet ile sektörün önde gelen firmaları arasında yer almaktayız. Sektörün lider firması olarak; makine sanayinde ihtiyaç duyulan bu bıçakların büyük çapta teminini sağlamaktayız.

Dilme bıçakları üretimlerimizi iş ortağımız; alanının en iyisi TKM GMBH ile birlikte gerçekleştirmekteyiz ve firmanın Türkiye temsilciliğini yapmaktayız. Dünya’nın en yaygın ve kaliteli bıçak üreticisi TKM 100 yılı aşan tecrübesiyle sektöre yön veren firmadır.

Firmamız Sac Dilme Bıçağı Konusunda Sektörün Lideri!

Sac dilme bıçakları üretim ve satışı yapan firmamız, iş ortaklarına sundukları hizmet ile ilgili profesyonel hizmet sunmaktadır. Sadece dilme bıçakları satış ile değil, satış öncesi ve sonrası destek süreci ile de ürünlerinin daima takipçisidir. Sektörde sunduğu 1.sınıf hizmet ile makine sanayi için ihtiyaç duyulan bıçakların temin sürecini başarılı şekilde yürütmektedir.

Sac dilme hattı kullanan bütün üreticiler için işleyişin aksamadan devam etmesi önemlidir. Dilme bıçakları üretimde en önemli parçalar arasında yer almaktadır. Bıçak temini problemi ya da yanlış bıçak seçimi fabrikalarda üretimde sorun yaşanacağı açıktır. Bu noktada, daima hızlı ve profesyonel şekilde çözüm üretebilen bir tedarikçi kesinlikle çok büyük öneme sahiptir. Sadece ürünün temini değil, satış sonrası destek konusunda da aktif, eğitim süreçleri ile üretime ara vermeden hızlı şekilde eksiğin tamamlanmasını sağlaması gereklidir.

Dünya ve Türkiye genelin dilme bıçak teminini sağlayan firmalar arasında listenin en başında yer almamızda başlıca sebepler şu şekilde sıralanabilmektedir:

• Uzman personel kadrosu
• Satış öncesi ve sonrası destek (ürün tanıtımı, secimi, kullanımı ve eğitim)
• Profesyonel danışmanlık hizmeti

Sac Dilme Bıçakları Özellikleri

Sac dilme bıçakları için en önemli özellik aşınma direncinin yüksek olması ve tokluk oranıdır. Bu iki özelliğin devamlı surette geliştirilmesi üzerine yürüttüğümüz çalışmalar ile sektörün en iyi ürünlerini piyasaya sürüyoruz.

Dilme hattı bıçaklarını için en uygun kalite ve ısıl işlemler ile hazırlıyoruz. Bu çalışma esnasında yürüttüğümüz çalışmalar tamamı ile yüksek kesme kapasiteli bıçak üretimi en önemli noktadır.

Dilme Bıçakları Teknik Özellikleri

Uzun süreli dilme kapasitesine sahiptirler. Dilme kapasitesindeki yükseklik sayesinde uzun süreli kullanım sağlar. Bu yönü ile markanız için süregelen maliyetin en aza indirgenmesi sağlanır.

Ürünlerimiz kesinlikle çok yüksek üretim kalite standartlerı ile alıcılarına ulaşmaktadır. Dayanıklılık ve kesme kapasitesi ile uzun süreli kullanım sağlar.

Sac dilme bıçağı alaşımlı takım çeliklerinden üretilmektedir. Seçimi esnasında kesimi yapılacak sacın mekanik özellikleri ve kalınlığı esastır. Çünkü sac kalınlığı belirli bir düzey üzerinde ise ısıl işlem farklılıkları gerekmektedir.

Dilme bıçaklarında taşlama işlemi tamamen metalürjik sağlık prensiplerine uygun şekilde yapılmalıdır. İstenilen ölçülere uygun bıçakların taşlanması ile müşterilerimizde %100 memnuniyeti sağlamaktayız.

Dilme lastiği; farklı renklerde olup, dişi ve erkek yapı bıçak için farklı çaplara sahiptir. Hafifletişmiş ayar burçları mevcuttur. Aşınmalara karşı oldukça dirençlidir. Ayrılabilir yapıda iki parçalı ana parçaya sahiptir.

Kalınlık toleransı için +- 0,5 microna kadar ulaşılmıştır. Bu değeri 3 e bölerek bıçak yüzeyine başarılı şekilde işaretlemekteyiz.

Ana yüzeydeki değerleri düşük pürüzsüzlük oranında KFS ile özel parlatılmaktadır. Aynı zamanda bu yüzeyler leplenmiştir.

Dilme ve Kesme Bıçağı Çeşitleri

Her kullanım çeşidinde ayrı bir özellikle ürünlerimizin kalitesi ortaya çıkmaktadır. Ürünlerimiz özel kesme şartlarına uygun yapılarda üretilmektedir. Bıçak çeşitlerimiz şu şekilde sıralanabilmektedir:

• Boy Kesme Bıçakları
• Giyotin Makas Bıçakları
• Sac Dilme Bıçakları
• Seperatör Diski (Bıçağı)
• Polyamid Mesafe Burçları
• Hazır Kesme Malafası
• Hidrolik Somun
• Dilme Ayar Yazılımı (CASKA)
• Folyo Dilme Bıçakları
• Kağıt Dilme Bıçakları
• Karton Dilme Bıçakları
• Plastik, Lastik Kesme Bıçakları
• Sanayi Bıçakları
• Dilme Hattı Bıçakları
• Boy Kesme Hattı Bıçakları
• Dairesel Dilme Bıçakları (Yuvarlak Bıçak)
• Düz Kesme Bıçakları
• Hurda Makas Bıçakları
• Kenar Kesme Bıçakları
• Rulo Dilme Bıçakları

Sac Dilme Hattı Bıçakları Konusunda Sunduğumuz Hizmetler

Sac dilme hattı bıçakları için alıcıların tamamında önemli olan hususlardan birisi satış öncesi ve sonrası destektir. Özellikle bıçakların seçimi ve kullanımı, daha kaliteli sonuçlar vermesi için kurulum ve sonrasında etkin şekilde destek sistemi kurmaktayız. Burada şirket olarak amacımız, iş ortaklarımızın yüksek verimlilik hacmi ile işlerinde daha başarılı olmalarını sağlamaktır. Bu sayede %100 müşteri memnuniyeti hedefimiz gerçekleşmiş olacaktır.

Sac Dilme Bıçakları Kullanımı & Eğitim Süreci

Sac dilme bıçağı alımı yapan her müşterimize kurulum/kullanım noktasında yardımcı olmaktayız. Bu bıçak sisteminin en yüksek performansta çalışabilmesi için size gerekli eğitimler verilmektedir. Bıçaklara, hat özelliklerine ve ayar parametrelerine ait tüm teknik özellikler ve kullanımdaki püf noktaları ayrıntılı izah edilmektedir. Burada amacımız sadece ürünün satılması ve kullanılması değildir. Her iş ortağımızın iş hacminin katlanması ve sorunsuz üretim yapmasıdır.

Sac Dilme hatları ve Bıçakları Danışmanlık Hizmetleri

Dilme hatları ve bıçakları konusunda firmaların merak ettikleri bütün konularda danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Bıçağı firmamızdan alsın ya da almasın bizim öncelikle müşterinin aklındaki sorulara cevap vermesi önemlidir. Satışa sunduğumuz ürünün gerçek manada işini çözeceğini bilmeli ve bu şekilde sahiplenerek uzun yıllar boyu bizimle çalışsın düşüncesindeyiz. Bu nedenle profesyonel ekibimiz ile müşterilerimize dilme hattı ve bıçaklarımızı tanıtarak, bu ürünlerin önemini anlatarak sektörde farkımızı ortaya koymaktayız.

Sac Dilme Bıçakları Satış Sonrası Destek

Sac dilme bıçağı konusunda satış sonrası destek başlı başına bir birimdir. Ürünü alan her firma en ufak bir sorun halinde en hızlı çözüm oluşturacak firma ile çalışmak ister. Aksi takdirde işinde yaşayacağı aksama sonraki alımlarına da elbette yansıyacaktır. Firmamız, müşterileri ile geçici süreli alış-satış ilişkisinden ziyade uzun süreli iş ilişkileri hedefler. Bu noktada dilme bıçağı alan her müşterimiz kıymetlidir. Satış sonrasında hangi konuda yardım hasıl olmuşsa mutlaka en kısa sürede çözüm oluşturup cevap veririz. Bunun için destek birimlerimiz daima kaliteli hizmet vermeye yönelik çalışmalarını sürdürmektedir.

Sac Dilme Bıçağı
Sac Dilme Bıçağı
Sac Dilme Makinesi Bıçakları
Sac Dilme Makinesi Bıçakları
Rulo Sac Dilme Bıçağı
Rulo Sac Dilme Bıçağı
Rulo sac Dilme Bıçakları
Rulo sac Dilme Bıçakları
Sac Dilme Makinesi Bıçağı
Sac Dilme Makinesi Bıçağı
Sac dilme Bıçakları
Sac dilme Bıçakları
Sac Dilme Bıçağı Vidyosu
Başa dön