Dairesel Bıçak

Firmamız tarafından dairesel bıçak ile ilgili olan tüm hizmetler özveri ile sunulmaktadır. Yuvarlak bıçaklara ait tüm süreç firmamız tarafından yürütülmektedir. Yuvarlak bıçakların kaliteli bir şekilde temini ve dilme, boy kesme hattına yönelik tüm hizmetler için kaliteli bir firma ile anlaşılması önemlidir.

Dairesel bıçak üretim, imalat ve tedarikçiliğini yapmaktayız. Yuvarlak bıçak ta denen dairesel bıçakları devreye alma ve danışmanlık hizmeti de vermekteyiz.

Dairesel Bıçak (Yuvarlak Bıçak)
Dairesel bıçak üretim, imalat ve tedarikçiliğini yapmaktayız. Yuvarlak bıçak ta denen dairesel bıçakları devreye alma ve danışmanlık hizmeti de vermekteyiz.

Dilme bıçakları satışı ve dilme hattı için gerekli olan satış öncesi ve sonrası tüm hizmetleri profesyonel bir şekilde sunmaktadır. Yuvarlak bıçakların dilme hattına uygun bir şekilde seçilmesi gerekmektedir. Hangi bıçağın hangi hat ile uyumlu olduğu, hattın yazılımının nasıl kullanılması gerektiği gibi hizmetler doğru firmalardan alınmalıdır. 2007 yılında başlayan hizmet sürecimiz halen daha kaliteli bir şekilde devam etmektedir.

Dairesel Bıçak Hizmetlerinde Firmamızın Konumu

Dairesel bıçak üretim, imalat, tedarik, danışmanlık, devreye alma ve satış sonrası hizmetleri firmamız tarafından itina ile sağlanmaktadır. Dilme hattı için doğru ekipmanların kullanılması ve hattın hatasız bir şekilde yönetilmesine dair hizmetler ayrıntılı bir şekilde verilmektedir.

Yuvarlak bıçakların üretiminde sektörde lider olan TKM GMBH ile ortak üretim yapmaktayız. Bu büyük ortaklık ile birlikte sektörde ihtiyaç duyulan yuvarlak bıçakların üretimi mevcut pazar payına göre gerçekleştirilmektedir. TKM firmasının Türkiye temsilciliğini yapan firmamız, 100 yıldan uzun süredir dünyadaki tüm pazarlara yön veren TKM ile işbirliği doğrultusunda üretim ve satış sonrasında destek sunmaktadır.

Sunulan Hizmetler

Firmamız tarafından sunulan hizmet kapsamında yuvarlak bıçakların üretimi ve satışı sağlanmaktadır. Satış ile bitmeyen hizmet süreci; dilme ve boy kesme hattı için ihtiyaç duyulan diğer parçaların temini, dilme lastiğinin satışı, miller, bilezikler, gerekli somunlar ve dilme hattına ilişkin tüm süreçlerde danışmanlık sunumu olarak devam etmektedir.

Dilme hattı için bıçak seçiminin doğru yapılması gerekmektedir. Fabrikalarda kullanılan dilme hattına ait bıçağın yanlış seçilmesi sonucunda üretimin sekteye uğraması imkan dahilindedir. Bu nedenle hangi hatta hangi bıçağın kullanılması gerektiğine yönelik danışmanlık hizmeti son derece önemlidir.

Dilme hattı için gerekli olan ara ekipmanların da doğru parça şeklinde seçilmesi ve kullanılması gerekmektedir. Hattın aksamadan çalışması için hattı çalıştıran yazılımın verimli olarak programlanması ve süreç içerisinde meydana gelen aksaklıkların vakit kaybetmeden ve hatasız olarak tamir edilmesi gerekmektedir.

Hizmetin Kalitesini Artıran Farklılıklar

Dairesel bıçak üretiminde öncü olan firmamız, satış sonrası hizmetler için de gereken tüm hizmeti sağlamaktadır. Firmamızı diğer firmalardan ayıran bazı farklılıklar bulunmaktadır. Bu farklılıklar sayesinde firmamız sektörde üst sırada yer almaktadır.

Firmamız tarafından tüm hizmet sürecinde görevli olan personeller gerekli tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir. Firmamız tarafından satış öncesinde uygun dilme hattına ilişkin bilgilendirme ve öneriler sunulurken, satış sonrasında da dilme hattına ilişkin tüm sürece dair firmalara bilgi akışı devam etmektedir. Firmamız tarafından profesyonel destek sunularak firmaların üretim süreçlerine katkı sağlanmaktadır. Satış sonrası destek sayesinde hattın işleyişine dair hiçbir soru işareti kalmamaktadır.

Dairesel Bıçak Özellikleri

Yuvarlak bıçak olarak da adlandırılan bu bıçak türlerinin kaliteli bir hizmete aracılık etmesi için bazı özelliklere sahip olması gerekmektedir. Bu bıçakların tokluk oranının yüksek olması son derece önemlidir. Ayrıca bıçakların aşınma direnci de fazla olmalıdır. Kullanım sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmamak adına bıçakların dayanıklı bir yapıda olacak şekilde üretilmeleri gerekmektedir.

Üretim sürecinde bıçakların işlevini kaybetmesi, üretimin aksamasına neden olacaktır. Firmamız tarafından üretilen yuvarlak bıçak çeşitleri sağlam yapıları ile dikkat çekmektedir. Firmamızın büyük hassasiyetle ürettiği bıçaklarda ısıl işlemler ile kalite en üst seviyeye çıkarılmaktadır.

Bıçakların yüksek kesme kapasiteleri sayesinde üretim aşamalarının hepsinde maksimum performans elde edilmektedir. Bıçakların yapısında yer alan alaşımlı takım çelikler, bıçağın dayanma seviyesini maksimum düzeye çıkarmaktadır. Bıçakların taşlama işlemlerinin de doğru yöntemlerle yapılması gerekmektedir. Bıçakların müşteri talebine uygun ölçülerde hazırlanması ve taşlanması önemlidir.

Dairesel Bıçakların Teknik Özellikleri

Dairesel bıçak üretimlerinde bıçağın sahip olması gereken teknik özelliklerin sağlanması gerekmektedir. Firmamız tarafından tüm bıçaklar, üretim standartlarına uygun olarak üretilmelidir. Aynı şekilde dilme hattı için ihtiyaç duyulan parçaların da bazı teknik özellikleri sağlaması gerekmektedir.

Dilme hattı için gerekli olan dilme lastiğinin farklı renkleri bulunmaktadır. Bıçağın türüne göre dilme lastiğinin çapı değişmektedir. Bu parçalar, ayrılabilir yapıya sahip olan iki parçadan meydana gelen temel bir parçaya sahiptir.

Firmamız tarafından dilme hattı için gerekli olan tüm eğitimler özverili bir şekilde verilmektedir. Firmamızdan alınan yuvarlak bıçaklar için kurulum ve kullanım süreçleri hakkında danışmanlık yapılmaktadır.

Kullanım sırasında nelere dikkat edilmesi gerektiği ve üretim sürecinde yardımcı olacak tüm noktalar ayrıntılı bir şekilde anlatılmaktadır. Dairesel bıçak konusunda tüm teknik özellikler firmalara eğitim kapsamında öğretilmektedir.

Vidyo | Dairesel Bıçak

Dairesel Bıçak
Videoyu oynat
Başa dön