Kağıt Dilme Bıçakları

Kağıt Dilme Bıçakları

Glt Mühendislik olarak; Kağıt, karton ve ambalaj sektörü için kağıt dilme bıçakları temin ediyoruz. Kağıt dilimleme bıçakları bobin dilimleme işlemlerinde kullanılmaktadır.

Kağıt Dilme Bıçağı Nedir?

Kağıt dilme bıçağı: dilme bıçakları kategorisinde yer alan sanayi bıçaklarıdır. Kağıt, karton ve ambalaj sektöründe kullanılır. Oluklu mukavva, kutu veya bobin dilimleme işlemlerinde kullanılır.

Kağıt Dilme Bıçakları Özellikleri

Kağıt dilimleme bıçakları özellikleri her proje, proses, dilimlenecek ürün veya prosesin hızına göre değişiklik gösterebilmektedir. Glt mühendislik olarak talep ve ihtiyaçlarınıza göre en iyi kağıt dilimleme/bobin dilimleme bıçağını sunmaktayız.

Kağıt Dilme Bıçağı Fiyatları

Kağıt dilme bıçağı fiyatları her projeye göre değişmektedir. Müşteri talep ve ihtiyaçları, proses hızı, dilimlenecek ürünler gibi bir çok etken kağıt dilme bıçaklarının fiyatlarını değiştirmektedir. Kaliteli ve prosesiniz için en uygun dilme bıçağına sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kağıt Dilme Bıçağı Üretimi, Üreticisi

Glt Mühendsilik olarak müşterilerimize Dünya’nın lider dilme bıçağı üreticisi olan Alman Tkm Gmbh (Tkm Group) ürünlerini Türkiye’deki müşterilerimize tedarik etmekteyiz. Kağıt dilimleme bıçağı üretimi konusunda tüm talepleri karşılayabilmekteyiz.

Kağıt Dilimleme Bıçağı Tedarikçisi

Kağıt dilme bıçakları tedarikçisiyiz. Almanya’dan Türkiye’ye sektörün lider üreticisinden kağıt dilimleme bıçaklarını müşterilerimize tedarik ediyoruz.

Bobin Dilimleme Bıçağı

Bobin dilimleme için kullanılan kağıt dilme bıçakları karton, kağıt, oluklu kağıtları dilimlemek için kullanılmaktadır. Firmamız bobin dilme bıçakları tedarik etmektedir.

Başa dön