Dairesel Bıçak

Dairesel bıçak / dilme bıçakları diğer bir deyişle yuvarlak bıçak tedarikçisiyiz. Müşterilerimizden gelen talep ve ihtiyaçlara göre özel ürün ve projeler geliştirerek Alman iş ortağımız TKM GMBH ile üretim yaparak hızlı ve kaliteli şekilde dairesel dilme bıçakları temin ediyoruz. Dairesel bıçak konusunda tedarik, eğitim ve devreye alma hizmetlerini vermekteyiz. İşletmenizde dairesel bıçaklar kullanıyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Dairesel bıçak konusunda detaylı bilgiye alttaki linkten ulaşabilirsiniz.

>>>Dairesel Bıçak   >>>Dilme Bıçakları

Dairesel Bıçak Kullanım Alanları, Dairesel Bıçak Kullanan Sektörler
Dairesel Bıçak Kullanım Alanları

Dairesel Bıçak Kullanan Sektörler ve Kullanım Alanları

Otomotiv Sanayi

Otomotiv üreticileri, Otomotiv sanayi, Otomotiv parçaları üreticileri ve Otomotiv yedek parça üreticileri için dairesel bıçak (yuvarlak bıçak) tedarik ediyoruz. Otomotiv sektörünün tüm ihtiyaçlarına göre dairesel dilme bıçakları üretebilecek kapasiteye sahibiz. Tüm tecrübemizle otomotiv sanayisinin yanında durmaktan mutluyuz. Sektörde sürekli olarak bir çok firmaya dairesel bıçaklar, ara parçalar, seperatörler temin ediyoruz.

Yassı Metal Üreticileri

Yassı metal üreticileri ve yassı metal sektöründe bulunan tüm firmalar, işletmeler ve fabrikalar için dairesel bıçak setleri tedarik ediyoruz. Sektörde faaliyet gösteren en büyük yassı metal üreticilerine devamlı olarak dairesel bıçaklar temin etmekteyiz. Ayrıca firmalardan gelen her türlü talepte özel projeler ve özel ürünler geliştirebilmekteyiz.

Çelik Servis Merkezleri

Çelik servis merkezleri için dilme bıçakları tedarik ediyoruz. Türkiye genelinde bir çok çelik servis merkezinin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Ayrıca proje bazlı özel ürünler (dairesel bıçaklar) üretebilmekteyiz.

Demir Çelik Fabrikaları

Demir çelik üreticileri ve demir çelik fabrikalarına dairesel bıçaklar tedarik ediyoruz. Sektörün ileri gelen firmalarına kaliteli ve sürekli ürünler tedarik ediyoruz.

Beyaz Eşya Üreticileri

Beyaz eşya fabrikaları, beyaz eşya üreticileri için dairesel dilme bıçakları tedarik etmekte olup tüm ihtiyaç ve taleplerini karşılamaktayız.

Aluminyom Folyo ve Aluminyum Levfa Fabrikaları

Aluminyum üreticileri, Aluminyum Folyo üreticileri/fabrikaları, Aluminyum Levha fabrika ve üreticileri için dairesel bıçak (yuvarlak bıçak) ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Paslanmaz Çelik Fabrikaları

Paslanmaz çelik fabrikaları ve paslanmaz çelik üreticilerine özel dairesel bıçaklar temin ediyoruız. Paslanmaz çelik sektörüne tecrübemiz ve kaliteli, uzun ömürlü ürünlerimizle hizmet vermekteyiz.

Bakır & Bronz Haddehaneler

Bakır Haddehaneleri ve Bronz Haddehaneleri için dairesel bıçak tedariği yapıyoruz.

Kağıt & Karton Fabrikaları

Kağıt fabrikaları ve Kağıt üreticileri, Karton fabrikaları ve Karton üreticileri için dairesel bıçak tedariği yapıyoruz.

Dairesel Bıçak
Dairesel Bıçak
Dairesel Bıçak Lastik Ara Parça
Dairesel Bıçak Lastik Ara Parçaları
Dairesel Bıçak Metal Ara Parça
Dairesel Bıçak Metal Ara Parçaları
Başa dön